Компанія «Валюфтек»
Бізнес центр «Веста»
04080, м. Київ
вул. Викентія Хвойки,21
(044) 581-47-94
(044) 331-67-08
(063) 499-53-97
(066) 582-25-30
E-mail: waluftech@ukr.net

 МІНІКОМПРЕСОРИ HIBLOW      
                                               

   Hiblow (Хайблоу) - це відома торгова марка японської компанії Techno Takatsuki, заснованої у квітні 1947 року Томомасом Кавасакі. Спочатку компанія називалася Takatsuki Electric Mfg Co., Ltd. і спеціалізувалася на виробництві невеликих двигунів гальваностереотипа. Трохи пізніше, в 1972 році, тут був розроблений і запущений в масове виробництво перший повітряний компресор, який став затребуваний і популярний серед споживачів. Для виходу на міжнародний ринок з новим компресорним обладнанням в 1976 була створена торгова марка Hiblow (Хіблоу), яка сьогодні відома у всьому світі і по праву вважається №1 серед виробників аналогічного обладнання.
    Вся продукція, що виробляється під маркою HIBLOW (Хіблоу), завжди відрізняється високою надійністю, ефективністю, низьким рівнем шуму і компактним виконанням. Крім того, основна частина повітродувок, що виробляються, не вимагає мастила, а отже, забезпечує сухий і чистий повітряний потік, що не забруднює навколишнє середовище і обладнання.
 
Принцип роботи повітродувки мембранної Хіблоу:
    Робота повітряних компресорів Хіблоу заснована на принципі електромагнітної вібрації, що не вимагає наявності частин, що ковзають, в результаті чого мінімізується споживання електроживлення і підвищується ефективність експлуатації. Рухомі частини компресора складаються з привідної штанги, підтримуваної двома синтетичними гумовими мембранами, вібруючими в горизонтальному напрямку.
 
       
                                                                     Малюнок 1                                              Малюнок 2
    При подачі змінного струму на електромагніт, приводна штанга пересувається силами магнітного тяжіння і відштовхування між електромагнітом і постійними магнітами, розташованими на штанзі, спочатку в напрямку, показаному стрілкою на малюнку 1, а потім в напрямку, показаному стрілкою на малюнку 2.

    Штанга коливається на частоті подаваного електроживлення (60 Гц / 50 Гц) і змінює обсяг простору, що міститься між голівкою (коробка) і мембраною. Таким чином, з коливанням штанги виконується впуск, стиск і випуск повітря.

        Мембранний компресор Хіблоу застосовується в наступних областях:
• аерація стоків в системах очищення стічних вод
• аерація водойм для поліпшення екосистеми
• аерація ставків для поліпшення екосистеми
• водойми рибних господарств
• аерація рибних господарств
• розведення риби
• для перевезення риби
• аерація акваріумів
• медичне обладнання
• масажне обладнання

        Переваги компресорів Хайблоу
• економне електроспоживання
• низький рівень шуму
• низький рівень вібрацій
• в конструкції відсутнє тертя деталей, вона не потребує мастила і частого обслуговування
• простий механізм і мінімальна кількість складових частин, висока якість матеріалів і комплектуючих повітродувок Hiblow забезпечують надійність і довговічність роботи.
• робота компресора Хіблоу, заснована на принципі електромагнітних коливань, усуває необхідність в труться частинах, тим самим мінімізує споживання енергії і забезпечує високий рівень ефективності.
• завдяки спеціально сконструйованим камерам компресора і глушнику, інтегрованому в дно корпусу, повітряний потік на виході практично не має пульсації.
• корпуси компресорів мають вологозахисне виконання IP55.
 
    Міні-компресори HIBLOW встановлюються в локальні очисні споруди та автономні системи каналізацій Биопроцессор, Браво, Біоксі, Біосток, Оазис, ЮБАС, Юнілос, Топас і в ін. Рекомендуємо використовувати міні-компресори Хіблоу замість китайських і корейських аналогів, які на практиці не завжди витримують й року експлуатації. Дуже часто в літній період через високу температуру повітря мембрани на китайських компресорах плавляться, розтягуються і не створюють достатній тиск, щоб продавити товщу води. Як результат, без достатньої кількості кисню в очисних спорудах (септику) починаються процеси загнивання, вода на випуску з очисних виходить неочищеною, навколо очисних споруд стоїть сморід. Дешева і неякісна продукція замість економії принесе вам тільки проблеми, дискомфорт і загрозу здоров'ю. На практиці компресор Хіблоу працює безвідмовно 5-7 років. А в деяких випадках і того більше.


 

Модель Потужність, Вт Продуктивність, л/хв Тиск, кПа Рівень шуму, дБ
Вага, кг
 
 Hiblow HP-60 51 60 14.7 35 8
 Hiblow HP-80 71 80 14.7 36 8
 Hiblow HP-100 95 100 17.7 38 9
 Hiblow HP-120 115 120 17.7 40 9
 Hiblow HP-150 125 150 20 45 10
 Hiblow HP-200 210 200 20 46 10

Технічний каталог Hiblow.pdf