Компанія «Валюфтек»
Бізнес центр «Веста»
04080, м. Київ
вул. Викентія Хвойки,21
(044) 581-47-94
(044) 331-67-08
(063) 499-53-97
(066) 582-25-30
E-mail: waluftech@ukr.net
   
    Компанія «Валюфтек»
займається постачанням обладнання для водопідготовки, очищення стічних вод і утилізації стоків тваринницьких ферм. Компанія представляє найкращих світових виробників водоочисного обладнання, а також виробляє свою власну лінійку шнекових дегідраторів і автоматичних полімерних станцій приготування флокулянта.
    Нашими клієнтами є проектні організації, сервісні служби та компанії-виробники очисних споруд стічних вод і систем водопідготовки.
Основний спектр обладнання.
            Мінікомпрессори HIBLOW японської фірми TechnoTakatsuki. Застосовуються в багатьох галузях промисловості: системи очищення стічних вод, аерація водойм, водойми рибних господарств, акваріуми, медичне обладнання, масажне обладнання.
            Канальні повітродувки MAPRO (Італія) застосовуються в системах аерації господарсько-  побутових, промислових і міських очисних спорудах стічних вод, в системах транспортування сипучих продуктів. Дане повітродувне обладнання не вимагає частого контролю технічного стану, відрізняється довговічністю і простотою обслуговування. Також компанія виробляє вакуумні насоси і газодувне обладнання для перекачування біогазу, природного газу та інших горючих газів у вибухонебезпечному виконанні.
            Роторні повітродувки Mapner (Іспанія) призначені для подачі великих обсягів (до 25000 м³ / год) стисненого повітря або інертних газів під невеликим тиском (до 1 атмосфери) і використовуються в різних технологічних процесах.
           Трубчасті та дискові аератори AIROX для аерації муло-водяної суміші на біологічних очисних спорудах, для аерації водойм та ставків, систем рибного господарства і т.п. Залежно від конструкції і розмірів резервуара можна використовувати трубчатий дифузор або дисковий дифузор.
           Електромагнітні дозуючі насоси, мембранні насоси-дозатори, плунжерні насоси-дозатори, датчики pH, датчики Rx, контролери, а також інші аксесуари італійської фірми Injecta.
            Шнековий дегідратор осаду SD призначений для зневоднення будь-яких видів осаду, що утворився в процесі очистки стічних вод (господарсько-побутових, промислових, сільськогосподарських та ін.) до вологості 75% і менше, залежно від складу стічних вод.
           Автоматична полімерна станція PS призначена для приготування розчину флокулянта з гранульованого порошку в автоматичному режимі.
            EYS прессо-шнековий сепаратор SP - призначений для сепарації твердих та рідких фракцій матеріалів, багатих на волокнисті включення, такі як гній, спиртова барда, пивна дробина.